DevFest Poznań 2012

Po tym jak GTUGi zmieniły nazwy na GDG (Google Developer Group) przyszedł czas na pierwszy duży event. DevFest to seria konferencji odbywających się na całym świecie, również w Polsce. Podczas tego wydarzenia uczestnicy dowiedzą się jak korzystać z nowoczesnych technologii webowych oraz mobilnych. W tym roku spotykamy się w Poznaniu a rejestracja jest już otwarta i dostępna na stronie konferencji. Ilość miejsc ograniczona więc radzę się śpieszyć! Start 24 listopada o 9:30.

Sam event został przewidziany na dwa dni, 24 i 25 listopada. Podczas pierwszego dnia odbywać się będą wykłady podzielone na dwie ścieżki tematyczne: „HTML5, Web” oraz „Android, Mobile”. Pełną agendę można znaleźć pod tym linkiem. Drugiego dnia przewidziano Hackathon pod nazwą „Aplikacje zwiększające produktywność wykorzystując technologie Google”. Wymagania dla uczestników nie są jakieś straszne bo wystarczy znajomość API dowolnej usługi Googla.

Po mimo 600 przewidziany miejsc dla uczestników, radzę się śpieszyć z rejestracją, gdyż z doświadczenia wiem, że wejściówki szybko się rozchodzą :). Oczywiście wstęp wolny.

Lokalizacja: CW Politechniki Poznańskiej, Piotrowo, Poznań