Front-Trends 2013 – co czeka nas w tym roku?

Front-Trends to jedna z tych konferencji której nikomu w naszym kraju nie trzeba przedstawiać. Pod koniec kwietnia (24-26) odbędzie się jej trzecia edycja, która w porównaniu z poprzednimi będzie o jeden dzień dłuższa. Warto więc zaklepać sobie termin i zaopatrzyć się w bilet, o ile ktoś jeszcze tego nie zrobił. Szykują się wspaniałe 3 dni w Warszawie.

W tym roku ponownie wybrano Soho Factory jako miejsce konferencji, co przy ogromnym zainteresowaniu powinno być dobrym wyborem. Co prawda miejsce ma swoje mankamenty (największym z nich była bodajże straszna łazienka), ale z tego co pamiętam to nie było ich zbyt wiele.

Oczywiście jak rok temu, czy w 2010 roku i tym razem nie zabraknie wspaniałych speakerów. Po raz kolejny przyjazdu do Polski nie odmówiła Lea Verou. Nie wiem czy tak kocha nasz kraj, czy ma jakiś dług u organizatorów ale to już jej trzeci raz w roli speakera. Po za królową CSS-a organizatorzy zaprosili jeszcze 20 innych wspaniałych specjalistów, o których można przeczytać na stronie konferencji. Na sam koniec mała ciekawostka. Dotychczas na Front-Trends, licząc edycję 2013 wystąpiło/wystąpi 54 unikalnych osobistości (W każdym bądź razie tak wyliczyłem).

Więcej informacji można znaleźć na blogu Damiana Wielgosika (jednego z organizatorów), który naprawdę fajnie opisał kilka powodów dla których warto wybrać się na Front-Trends.

P.S. Bilety wciąż są w sprzedaży ale warto się spieszyć, i nie zostawiać decyzji o zakupie na ostatnią chwilę. Rejestracji można dokonać tutaj.

Lokalizacja: SOHO FACTORY