Lipcowy Meet.js za nami

Dobiegła końca lipcowa ofensywa meet.js, która opanowała trzy polskie miasta: Poznań, Warszawa, Kraków. W Wielkopolsce spotkanie odbyło się w piątek o godzinie 18 i przyciągnęło (jak na pogodę i mecz Lecha) grupę około 30 entuzjastów front-endu a w szczególności JavaScriptu.

Organizacja

Organizatorami poznańskiego meetingu byli Piotr Kaleta, Daniel Mendalka, Michał Maćkowiak (czytaj ja :D) oraz firma Cognifide, która udostępniła nam pomieszczenie. Miejsce to okazało się wspaniałą miejscówką na tego typu spotkania i mam nadzieję, że będziemy mieli możliwość spotkania się tam ponownie.

Prelegenci

Uczestnicy mieli szansę wysłuchać pięciu prezentacji ochotników którymi byli:

W imieniu organizatorów, chciałbym podziękować wszystkim prelegentom za poświęcony nam czas i chęci dzielenia się swoją wiedzą z uczestnikami.

Moja prezentacja

Poznański event był też dla mnie okazją, by wygłosić swoją pierwszą mini prelekcję, w której przedstawiłem podstawy HTML5 Video API. Z przebiegu jestem w miarę zadowolony, choć wiem, że nie ustrzegłem się kilku błędów, nad którymi muszę popracować. Nie zrażam się jednak, i powoli myślę o kolejnej szansie, pracując nad podstawowymi elementami dobrego mówcy :D. Jeżeli kogoś interesowała by moja prezentacja, to podaje link do niej: HTML 5 Video API, meet.js Poznań 29 lipca. Wkrótce opiszę też temat na blogu, dla osób które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu.

Co dalej?

Całe spotkanie oceniam pozytywnie, od miejsca organizacji, przez content, po uczestników, którzy się zjawili. Następne spotkanie planowane jest już na sierpień (brak konkretnych dat), tak więc do zobaczenia na kolejnym meet.js.

Szukamy właśnie Ciebie

Na sam koniec ważna informacja. Jeżeli jesteś zainteresowany występem na jednej z kolejnych edycji Poznańskiego meet.js zgłoś swoją chęć do Piotra Kalety. Meet.js to miejsce dla każdego kto chciałby spróbować swoich sił, występując przed publicznością.

Relacje uczestników