onGameStart: czyli impreza roku już w tym tygodniu

Rok temu nie byłem i żałuje bo było podobno naprawdę udanie. Po obyciu obowiązkowej kary w postaci samobiczowania (Michał mam nadzieję że to wystarczy by odkupić swoje winy) postanowiłem, że w tym roku nie przegapię tego wydarzenia. O czym mowa? Oczywiście o onGameStart, czyli konferencji w pełni poświęconej tworzeniu gier w HTML5, która w dniach 19-21 września odbędzie się w Warszawie.

Cały event, w porównaniu z rokiem ubiegłym, został podzielony na dwie częsci. Na 19 września w hotelu Hetman przewidziane są 3 workshopy. W dwa kolejne dni (20 i 21 września) w Centrum Zielna odbędzie się część konferencyjna. W śród zaproszonych gości jest między innymi Jordan Mechner, twórca gry Prince of Persia, John Howard czy Peter van der Zee. Warto tutaj wspomnieć też o naszych polskich gwiazdach jak Kamil Trebunia, Zbigniew Braniecki, Kornel Lesiński czy Andrzej Mazur. Pełna agenda znajduje się pod tym linkiem.

Oczywiście nie zabraknie też części nieoficjalnej, czyli imprezy, która wystartuje 20 września o godzinie 19:00. Spotykamy się w Black Sheep Story. O kim tym razem napiszą na PudelekJS.pl?

Jeśli więc jeszcze nie kupiłeś biletu, a chciałbyś pojawić się na onGameStart to masz ostatnią szansę by to zrobić. Link do zakupu znajdziesz tutaj. Polecam również zapoznać się z video z roku ubiegłego na vimeo.

Lokalizacja: Centrum Konferencyjne Zielnia, ul Zielna 37, Warszawa