Początek

A więc udało się, po wielu próbach nareszcie uruchomiłem moje własne miejsce w sieci. Nie jestem poetą więc nie oczekujcie wielkiego przemówienia na powitanie :). Opowiem tylko krótko czego można się spodziewać u mnie. Moją pasja są aplikacje webowe i wszystko to co się z nimi wiąże. Tworzę strony już dość długo, choć moje pierwsze kroki były dosyć chwiejne. Nie zmienia to jednak faktu, że z zadowoleniem wspominam moją pierwszą stronę, pomimo tego jaka była, żałuję tylko tego że nie zachowałem sobie chociażby screena na pamiątkę. Oprawić i na ścianę jak znalazł :)

Ten blog traktuję jako miejsce, w którym mogę składować własne myśli, dzielić się pomysłami czy wykonanymi pracami, a nawet od czasu do czasu pochwalić się jakimiś sukcesami. Głównym tematem będą technologie webowe takie jak HTML5, CSS3, JS, PHP itd., bo w końcu na tym znam się najlepiej. Będę starał się dzielić z wami wiedzą, począwszy od rzeczy banalnych,i miejmy nadzieje, że z biegiem czasu te bardziej zaawansowane. Zdaję sobie sprawę, że prowadzenie bloga to nie łatwa sztuka, i wielu już przejechało się na ambitnych planach, jak będzie zemną? Cóż powiem tylko tyle, ja wierzę w to, że za rok napiszę tu radosnego posta, trzymając lampkę wina i życząc sobie dalszych lat :)

Na koniec trochę o części technicznej. Blog wykonano z myślą o przyszłości, tak więc jest on w pełni przystosowany do HTML5 oraz CSS3. Posiadacze starszych przeglądarek w tym mojego „faworyta” (niebieskiego e) niestety zostali z dyskryminowani, do czasu wyjścia obiecującej wersji 9. Dodatkowo osoby oglądające tę stronę w rozdzielczości 1024×786 lub mniejszej mogą poczuć pewien dyskomfort. Jeżeli ktoś zauważy jakiś błąd, to był bym wdzięczny o kontakt mailowy z opisem i najlepiej screenem.