Podumowanie ostatniego meet.js w Poznaniu

Nowe miejsce, większy zespół organizatorów, wzbogacona formuła spotkania. Tak można by streścić ostatnie spotkanie meet.js w Poznaniu, na którym gościliśmy ponad setkę developerów. Jak zwykle było treściwie, luźno, nie zabrakło pizzy czy browarów. Każdy mógł ze spotkania wynieść coś dla siebie, a co poniektórzy załapali się nawet na kubek.

Uczestnicy na meet.js

Najbardziej zauważalną zmianą jest oczywiście nowe miejsce. Tym razem spotkaliśmy się w siedzibie Wiki w Kupcu Poznańskim. Gospodarze zapewnili stały dostęp do pizzy, kanapek oraz piwa. Przygotowane zostały również różnego rodzaju gadżety, w tym kubki, które można było zgarnąć za zadawanie pytań, lub występ w sesji Lightning Talks, o których wspomnę później.
Dajcie nam znać jak podobał wam się event w nowym miejscu, wypełniają nasza ankietę.

Zmianie uległ również skład organizatorów. Dołączył do mnie Zbyszek Tenerowicz (@naugtur), który świetnie poprowadził ostatnie spotkanie. Wspólnymi siłami, będziemy dbać o to by nadal utrzymać wysoki poziom spotkań.

Wzorem innych spotkań, postanowiliśmy wprowadzić lightning talki. Jak na pierwszy raz wyszło naprawdę fajnie. Wystarczyło dobre wytłumaczenie formuły przez Zbyszka i kilka pierwszych wystąpień, które pokazały reszcie, że nie ma się czego obawiać. Zachęcamy więc gorąco do zgłaszania się na kolejne spotkania. Każdy z nas na pewno ma coś ciekawego do powiedzenia.

meetjs

Kolejne spotkanie planowane jest gdzieś w okolicach czerwca. Do tego czasu zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety, dzięki której dacie nam znać co wam się podobało, a nad czym powinniśmy jeszcze popracować. Zachęcam również do zgłaszania się w roli prelegenta na najbliższy event pod jednym z adresów email:

  • chemikpil@gmail.com
  • naugtur@gmail.com

Poniżej jeszcze linki do prezentacji: